Total Results – HROB2018 E2

2018-11-04
HH
(57 / 57)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
OOB TJ TURNOV
3:53:12 (1)
7:46:09
 
Luštický, Martin
 
Hradec, Pavel
2.
OK99 Hradec Králové
4:01:06 (3)
+7:54
8:01:49
+15:40
 
Balcar, Aleš
 
Losman, Petr
3.
Hnus umírající
4:04:03 (4)
+10:51
8:12:55
+26:46
 
Pek, Daniel
 
Semrád, Ladislav
4.
Hodně budeš někde
4:00:24 (2)
+7:12
8:16:55
+30:46
 
Moravec, Jakub
 
Kettner, Vojtěch
5.
Don\'t eat&run
4:04:20 (5)
+11:08
8:33:53
+47:44
 
Král, Václav
 
Horyna, Roman
6.
Voľajaká hnačka
4:15:30 (7)
+22:18
8:34:35
+48:26
 
Jonáš, Martin
 
Veselý, Kuba
7.
VyKing/EPO
4:40:39 (11)
+47:27
8:58:54
+72:45
 
Císař, Honza
 
Obuškevič, Honza
8.
Rotující kedluben
4:39:13 (9)
+46:01
8:59:45
+73:36
 
Kovář, Myrek
 
Kauli Kolín, Jan
9.
Velkej a malej
4:21:34 (8)
+28:22
9:00:38
+74:29
 
Seidl, Miroslav
 
Kotyk, Jan
10.
IDKFA
4:40:22 (10)
+47:10
9:16:46
+90:37
 
Matula, Petr
 
Kinc, Martin
11.
Jenž Jsi
4:54:37 (13)
+61:25
9:43:27
+117:18
 
Červák, Jan
 
Berka, Lubomír
12.
Znovu a lépe
4:55:24 (15)
+62:12
9:51:13
+125:04
 
Gebrt, Jan
 
Netuka, Vojtěch
13.
Čelovky Lucifer / EPO
5:13:29 (19)
+80:17
9:53:28
+127:19
 
Dvořák, Petr
 
Harom, Tomáš
14.
SK VESKÁ
5:03:59 (16)
+70:47
9:54:46
+128:37
 
Waněk, Adam
 
Mudrák, Štěpán
15.
Choceň O-runners
4:40:56 (12)
+47:44
9:59:51
+133:42
 
Pešek, Ondřej
 
Pátek, Michal
16.
#zaorgáč2
4:55:05 (14)
+61:53
9:59:52
+133:43
 
Burda, Matějíček
 
Novotný, Marda
17.
HSK Benecko
5:11:34 (18)
+78:22
10:10:17
+144:08
 
Kubina, Matěj
 
Janata, Karel
18.
Tretra
5:17:41 (20)
+84:29
10:40:46
+174:37
 
Valach, Marek
 
Zajíc, Vítězslav
19.
DoHROBu!!!
5:36:09 (27)
+102:57
10:49:28
+183:19
 
Novák, Daniel
 
Němec, Jan
20.
Valashi
5:20:16 (22)
+87:04
10:51:10
+185:01
 
Sadílek, Martin
 
Měrka, Roman
21.
Běhal v dešti
5:32:25 (25)
+99:13
11:01:39
+195:30
 
Grünwald, Martin
 
Plhoň, Patrik
22.
MOF
5:29:19 (23)
+96:07
11:10:08
+203:59
 
Šabatka, Zdeněk
 
Panchártek, Jan
23.
Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
5:33:57 (26)
+100:45
11:23:12
+217:03
 
Urban, Hynek
 
Kratochvíl, Dan
24.
Ceckoun tým
5:39:18 (28)
+106:06
11:24:57
+218:48
 
Kočíb, Jiří
 
Čeřovský, Marek
25.
Tu madre es tan gorda
5:08:11 (17)
+74:59
11:25:11
+219:02
 
Panovec, Kryštof
 
Tachezy, Jan
26.
NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ?
5:53:26 (31)
+120:14
11:38:02
+231:53
 
ŠRUBAŘ, Michal
 
ZÁTKA, Jan
27.
Vichr z hor
5:51:05 (29)
+117:53
11:43:06
+236:57
 
Kučera, Michal
 
Švec, Matěj
28.
Spartani
5:52:39 (30)
+119:27
11:46:17
+240:08
 
Dubec, Pavel
 
Boudny, Jan
29.
No time to lose
5:30:17 (24)
+97:05
12:12:40
+266:31
 
Tomeček, Karel
 
Cenker, Václav
30.
Štika a Drak eXtreme Team
6:08:08 (33)
+134:56
12:22:41
+276:32
 
Fukátko, Jan
 
Ježek, Vladimír
31.
Hrdinné bukvice
5:19:19 (21)
+86:07
12:23:59
+277:50
 
Hrdinka, Daniel
 
Buk, Michal
32.
42
6:11:39 (34)
+138:27
12:30:25
+284:16
 
Kopeček, Petr
 
Genco, Ondřej
33.
K2
6:18:09 (36)
+144:57
12:52:15
+306:06
 
Kott, Alan
 
Kubát, Petr
34.
PeakMachine
6:13:18 (35)
+140:06
13:30:29
+344:20
 
Bartaloš, Tomáš
 
Plch, Matěj
 
BVT
MP
 
Pilgr, Luděk
 
Šimůnek, Jan
 
DJ team
MP
 
Čechlovský, Jan
 
Šklíba, David
 
Dragana
MP
 
Brabec, Tomáš
 
Knapec, Milan
 
ORUN Running Team
MP
 
Procházka, David
 
Kantor, Ondřej
 
Polabská nížina míří do hor
MP
 
Loudil, Lukáš
 
Vokolek, Aleš
 
Zdenoooo!
MP
 
Vašíček, Michal
 
Seitler, Milan
 
Vysoké školy Praha
4:05:42 (6)
+12:30
8:19:31
 
Klánský, Michal
 
Klánský, Arnošt
 
Klucí z Pejru
DNF
 
Koňák, Petr
 
Hora, Matěj
 
VIVOOstrava&PRUKAZYSTAVEB.CZ
DNF
 
LANGER, MARTIN
 
KOSTKA, PETR
 
M&M\'s ze Studánky
DISQ
 
Mašata, Roman
 
Mašata, Metoděj
 
erdujuroca
DISQ
5:37:00
 
Kopecký, Pavel
 
Černý, Michal
 
Hledači nejkratší hamiltonovské kružnice
DISQ
7:16:10
 
,
 
Kolovský, František
 
Valaši jak poleno
DISQ
9:20:41
 
Pustai, David
 
Hovorka, Lukáš
 
KČT AŠ
DISQ
10:52:36
 
Křížek, Filip
 
Redlich, Tomáš
 
Šviháci lázeňští
DISQ
11:14:36
 
Fišer, Pavel
 
Pekárek, Martin
 
Alpinisti
DNS
 
Franc, Zdeněk
 
Husa, Jan
 
Bolek a Anabolek
DNS
 
Mašata, Matěj
 
Heráček, Petr
 
Hrubý styl
DNS
 
Kučera, Tomáš
 
Kalenský, Aleš
 
OK Jilemnice
DNS
 
Hrouda, Matěj
 
Gottstein, Jonáš
 
Plavoj
DNS
 
Plachý, Jaroslav
 
Vojtík, Petr
 
ToMiHo Vyndej
DNS
 
Vlažný, Jan
 
Smékal, Václav
 
Peťanova parta 2
MP
 
Šofr, Ondřej
 
Weisbauer, Vojtěch
 
Peťanova parta 1
5:56:17 (32)
+123:05
5:56:17
 
Fukátko, Petr
 
Bubeník, Michal
HD
(44 / 44)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
#zaorgáč
3:41:13 (1)
7:02:16
 
Fürst, Matouš
 
Štičková, Anna
2.
Na západ či na jih?
3:53:29 (2)
+12:16
7:17:48
+15:32
 
Mechlová, Lenka
 
Vošta, Zdeněk
3.
Valberec
4:05:57 (5)
+24:44
7:22:25
+20:09
 
Zuzana, Weissová
 
Pavel Štryncl
4.
Chrudim-Canmore TEAM
4:06:21 (6)
+25:08
7:23:24
+21:08
 
Kopáček, Jan
 
Juračková, Jana
5.
SK Veská B
4:04:08 (3)
+22:55
7:37:57
+35:41
 
Kos, Tomáš
 
Žaloudková, Klára
6.
Rumpál cibula
4:04:50 (4)
+23:37
7:38:06
+35:50
 
Vlažný, Jakub
 
Botiková, Daniela
7.
Na svatební cestě
4:16:26 (7)
+35:13
7:43:39
+41:23
 
Bořil, Tomáš
 
Bořilová, Klára
8.
Bára a Dejvy
4:20:54 (9)
+39:41
7:53:07
+50:51
 
Chaloupská, Barbora
 
Chaloupský, David
9.
KAMvsSHK
4:19:15 (8)
+38:02
8:00:22
+58:06
 
Kettner, Lukáš
 
teplá, Karolína
10.
Krev, pot a Kozel
4:41:03 (10)
+59:50
8:05:41
+63:25
 
Klaška, Pavel
 
Voborníková, Alena
11.
Much to learn you still have
4:42:06 (11)
+60:53
8:27:50
+85:34
 
Škrabánek, Matěj
 
Čechová, Tereza
12.
Trauntenberkova pomsta
4:47:27 (13)
+66:14
8:30:12
+87:56
 
Kolek, Petr
 
Jeřábková, Jitka
13.
OutdoorOutsiders
4:54:48 (15)
+73:35
8:45:44
+103:28
 
Petr, Jan
 
Karochová, Simona
14.
DOBruška, KUA!
4:43:23 (12)
+62:10
8:54:46
+112:30
 
Fátor, Jan
 
Pokorná, Anežka
15.
EC 283 Slovenská strela
4:57:52 (16)
+76:39
9:02:52
+120:36
 
Hošeková, Vanda
 
Hraboš, Matej
16.
Špunti
5:17:53 (20)
+96:40
9:03:40
+121:24
 
Korobko, Anna
 
Zátka, Josef
17.
Vánek z hor
4:52:44 (14)
+71:31
9:11:14
+128:58
 
Horáčková, Kateřina
 
Horáček, Michal
18.
Šternberské hvězdy
5:03:06 (17)
+81:53
9:12:15
+129:59
 
Skoupý, Jan
 
Górnicka-Antonowicz, Anna
19.
Made in Prachov
5:08:42 (18)
+87:29
9:17:41
+135:25
 
Šmejc, Jakub
 
Šmejcová, Anna
20.
Vlčí smečka
5:09:14 (19)
+88:01
9:18:37
+136:21
 
Lédlová, Martina
 
Jurča, Petr
21.
Buffalo
5:20:24 (22)
+99:11
9:47:10
+164:54
 
Plíhal, Tomáš
 
Škarková, Kateřina
22.
Cookies & Pancakes
5:20:06 (21)
+98:53
9:50:07
+167:51
 
Dvořáček, Dan
 
Pecoldová, Pavlína
23.
Nacht und Nebel
5:53:46 (25)
+132:33
10:47:14
+224:58
 
Králová, Vanda
 
Střelba, Ondřej
24.
KOB Dobruška JP
5:51:20 (24)
+130:07
10:55:51
+233:35
 
Lžíčař, Martin
 
Štěpánová, Dita
25.
Gata y gato
6:25:23 (31)
+164:10
11:03:39
+241:23
 
Kafková, Libuše
 
Kafka, Tomáš
26.
UH UH UH 20let
6:22:24 (29)
+161:11
11:12:27
+250:11
 
Hanslian, David
 
Poláková, Iva
27.
Kružítka
5:55:59 (26)
+134:46
11:33:52
+271:36
 
Uhlíř, Marek
 
Milnerová, Zuzana
28.
Káťa a Škubánek
6:22:41 (30)
+161:28
11:37:12
+274:56
 
Krause, David
 
Jirková, Kateřina
29.
Prestigio
6:16:56 (27)
+155:43
11:40:14
+277:58
 
Michlíčková, Michaela
 
Bogar, Kryštof
30.
Ani HROB nás nerozdělí... teda snad
6:19:00 (28)
+157:47
11:54:35
+292:19
 
Nováková, Markéta
 
Paukert, Lukáš
31.
Liška v noře
6:43:00 (32)
+181:47
12:15:37
+313:21
 
Knoblochová, Kamila
 
Daněk, Ondřej
32.
Tlusťoch a vyzáblina (KOB Dobruška)
7:23:16 (33)
+222:03
13:19:41
+377:25
 
Peterová, Alena
 
Zeman, Jaroslav
 
Maradék Hulladék
MP
 
Jirmanová, Markéta
 
Hájek, Jakub
 
Nemáme rádi vodopády
MP
 
Myslivcová, Markéta
 
Myslivec, Tomáš
 
Zajíc a želva
MP
 
Jiřišta, Lubomír
 
Jiřištová, Klára
 
Vrchaři ze Sobětuch
MP
7:38:29
 
Matras, Tomáš
 
Matrasová, Kateřina
 
Pro zážitek
5:50:52 (23)
+129:39
10:21:40
 
Daněk, Jáchym
 
Daňková, Markéta
 
Manoňáci
DNF
 
Škrlová, Kristýna
 
Vištejn, Jiří
 
VŠSK PedF UK
DNF
 
Přibylová, Anežka
 
Přibyl, Ivan
 
Armáda ČR
DISQ
 
Leštínský, Tomáš
 
hledám..., zatím
 
B
DNS
 
Janata, Jakub
 
Horáčková, Lucie
 
Kávy kus
DNS
 
Vik, Martin
 
Matoušová, Kateřina
 
V+J
DNS
 
Řídel, Jakub
 
Řídelová, Veronika
DD
(10 / 10)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Modrobílá síla
3:42:19 (1)
7:14:46
 
Plochová, Dominika
 
Margoldová, Bára
2.
Bílomodrá síla
4:04:30 (2)
+22:11
8:06:52
+52:06
 
Ryantová, Jana
 
Bochenková, Martina
3.
Anče a hajná
4:16:43 (3)
+34:24
8:14:16
+59:30
 
Šimůnková, Gabriela
 
Hermannová, Anna
4.
Káti na trati
4:50:55 (6)
+68:36
9:23:41
+128:55
 
Zajícová, Kateřina
 
Šedivá, Kateřina
5.
Na výletě
4:47:51 (4)
+65:32
9:37:50
+143:04
 
Gebauerová, Jana
 
Adamová, Eva
6.
Corpora cavernosa
4:50:07 (5)
+67:48
9:51:16
+156:30
 
Lepsikova, Eva
 
Zaveska, Anna
7.
Bike Bike
5:30:16 (7)
+107:57
10:11:46
+177:00
 
Procházková, Zuzana
 
Kohlová, Zuzana
8.
Lebenslangerschicksalsschatz!
5:34:48 (8)
+112:29
10:25:23
+190:37
 
Chaloupková, Veronika
 
Chaloupková, Kateřina
9.
Horské květinky
5:53:49 (9)
+131:30
10:47:14
+212:28
 
Hendrychová, Zuzana
 
Plotzerová, Adriana
 
Noname
DNS
 
Vokurková, Marta
 
Rafajová, Vendula
HH40
(28 / 28)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Inov-8 klacky
3:12:12 (2)
+12:14
6:05:14
 
Skripnik, Ondřej
 
Čech, Radovan
2.
Ironman a Superman
2:59:58 (1)
6:08:24
+3:10
 
Vítek, Jára
 
Prášil, Mára
3.
NISA tým
3:33:21 (5)
+33:23
6:39:56
+34:42
 
Zuzánek, Ďuňďa
 
Šesták, Marek
4.
Strakoničtí Dudáci
3:32:47 (4)
+32:49
6:47:49
+42:35
 
Pelc, Václav
 
Dvořák, Petr
5.
RIKSCHA-BFM TEAM
3:32:07 (3)
+32:09
7:00:06
+54:52
 
Popieluch, Michal
 
Míl, Petr
6.
Jé Loco moušn
3:36:03 (6)
+36:05
7:12:20
+67:06
 
Kovář, Jindřich
 
Lisý, Ondřej
7.
KlokaníSRK
3:48:07 (8)
+48:09
7:16:14
+71:00
 
Svoboda, Ondřej
 
Šklíba, Jan
8.
pootníci
3:41:57 (7)
+41:59
7:25:09
+79:55
 
Pudel, Jarda
 
Václavek, Tom
9.
Ročník 67
4:02:25 (9)
+62:27
7:46:11
+100:57
 
Fencl, Petr
 
Kober, Michal
10.
HáKoni
4:09:20 (11)
+69:22
8:10:08
+124:54
 
Kopecký, David
 
Hálek, Honza
11.
Ma-Pa
4:08:32 (10)
+68:34
8:14:38
+129:24
 
Bambousek, Martin
 
Janda, Pavel
12.
Dobří holubi se vracejí....
4:09:35 (12)
+69:37
8:14:55
+129:41
 
Pilař, Karel
 
Hájek, Jiří
13.
BELVÁCI
4:22:26 (13)
+82:28
8:35:58
+150:44
 
Václavek, Jan
 
Belej, Jiří
14.
VLI
4:32:32 (15)
+92:34
9:05:13
+179:59
 
Severýn, Otto
 
Raisr, Ivo
15.
DADGAD
4:30:29 (14)
+90:31
9:09:52
+184:38
 
Hřivna, Štěpán
 
Nemšovský, Petr
16.
Sudoklopitníci
5:03:09 (19)
+123:11
9:35:29
+210:15
 
Chvátil, Jiří
 
Chvátilová, Pavlína
17.
Chachaři
4:47:30 (16)
+107:32
9:38:02
+212:48
 
Svěchota, Milan
 
Svoboda, Martin
18.
Les Trois Juniors (mimo soutěž)
5:06:36 (20)
+126:38
10:16:43
+251:29
 
Duda, Tonda
 
Vokurka, Jan
19.
Zkusíme to
5:02:35 (18)
+122:37
10:19:49
+254:35
 
Mayer, Tomáš
 
Heimlich, Pavel
20.
KUAKUO
5:35:50 (21)
+155:52
10:32:11
+266:57
 
Procházka, Pavel
 
Štancl, Jiří
21.
WeiVal
4:48:06 (17)
+108:08
10:32:55
+267:41
 
Vališ, Jan
 
Weidlich, Tomáš
22.
Partaci
5:36:38 (22)
+156:40
10:36:44
+271:30
 
Zdráhal, Tomáš
 
Albert, František
23.
Časy jsou zlé, Kamile
5:47:13 (23)
+167:15
11:09:23
+304:09
 
Müller, Kamil
 
Pipek, Kamil
 
HrDobci
MP
 
Kučera, Pavel
 
Španěl, Ondřej
 
Pasivity Žamberk
MP
 
Moskva, Roman
 
Belobrad, Ivan
 
Vrabčáci
DISQ
 
Pucherna, Jan
 
Paclík, Roman
 
Bergsjägarplutonen
DNS
 
Zámečník, David
 
Šunka, Jan
HD40
(28 / 28)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Pošt\'ák s pomocníčkou
3:31:04 (2)
+2:24
7:04:05
 
Leibiger, Jens
 
Straube, Hanka
2.
Krokouši
3:28:40 (1)
7:23:23
+19:18
 
Illner, Jakub
 
Illnerová, Daniela
3.
Řepice 3
3:36:01 (3)
+7:21
7:23:41
+19:36
 
Samec, Pavel
 
Samcová, Lucie
4.
Spolužáci
3:40:32 (4)
+11:52
7:29:35
+25:30
 
Maťátková, Marcela
 
Smolka, Martin
5.
Nejsme tady na borůvkách
3:41:36 (5)
+12:56
7:32:02
+27:57
 
Ptáček, Jan
 
Šimerková, Olga
6.
Žemlíci z Kunic
3:56:06 (6)
+27:26
7:54:29
+50:24
 
Žemla, Tomáš
 
Žemlová, Eva
7.
MGM
4:01:39 (7)
+32:59
8:05:38
+61:33
 
Mezník, Vláďa
 
Žáčková, Marcela
8.
Lokomotiva z Kamenice
4:08:59 (9)
+40:19
8:17:23
+73:18
 
Prošek, Luboš
 
Škáchová, Petra
9.
Upp og niður
4:06:58 (8)
+38:18
8:23:31
+79:26
 
Sokolář, Zdeněk
 
Ježková, Dana
10.
Bratrstvo Žďárských vrchů
4:15:27 (12)
+46:47
8:39:25
+95:20
 
Čechová, Zuzana
 
Rajnošek, Zdeněk
11.
Vrchlabí
4:17:11 (13)
+48:31
8:40:22
+96:17
 
Farář, Jaroslav
 
Kubů, Hana
12.
KUA, to je kopec !
4:12:11 (11)
+43:31
8:50:41
+106:36
 
Brožková, Květa
 
Brožek, Tomáš
13.
Košířské šlapky
4:10:15 (10)
+41:35
8:59:17
+115:12
 
Pavlík, Libor
 
Pavlíková, Klára
14.
Doplním později
4:33:59 (15)
+65:19
9:03:58
+119:53
 
Škorpilová, Jana
 
Beier, Petr
15.
čokaři
4:33:51 (14)
+65:11
9:06:28
+122:23
 
Marková, Jana
 
Marek, Martin
16.
Historici
5:07:46 (20)
+99:06
9:49:48
+165:43
 
Klapka, Michal
 
Klapková, Milada
17.
Navždy spolu
4:52:09 (16)
+83:29
10:04:59
+180:54
 
Kamaryt, Miloš
 
Kamarytová, Martina
18.
Waldíci
5:03:15 (17)
+94:35
10:05:46
+181:41
 
Waldhauser, Martin
 
Waldhauserová, Irena
19.
Mapkini Beroun
5:17:34 (21)
+108:54
10:15:27
+191:22
 
Marek, Jan
 
Marková, Alena
20.
Mlejn
5:04:10 (18)
+95:30
10:19:05
+195:00
 
Pochmanová, Karolína
 
Pochman, Jan
21.
Bludné balvany
5:21:08 (22)
+112:28
10:36:15
+212:10
 
Hora, Vladimír
 
Horová, Magda
22.
JITRO
5:04:24 (19)
+95:44
11:07:56
+243:51
 
Rykalová, Jitka
 
Müller, Robert
23.
WITaj
5:43:27 (23)
+134:47
11:40:21
+276:16
 
Krejčík, Zbyněk
 
Glabazňová, Jana
24.
Pecka OB Team
5:53:55 (24)
+145:15
12:13:17
+309:12
 
Vydra, Pavel
 
Kábrtová, Iva
 
Procházka
DNF
 
Svoboda, Slavomír
 
Svobodová, Hana
 
taťka s mamkou
DNF
 
Starý, Pavel
 
Stará, Petra
 
Z+P
DNF
 
Henychová, Zuzana
 
Henych, Petr
 
Napotřetí to vyjde
DNS
 
Jakubcová, Gabriela
 
Šimek, Roman
DD40
(22 / 22)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
RoPa z Ráje
3:09:54 (1)
6:27:23
 
Zabořilová, Romana
 
Heřmánková, Pavla
2.
v sobotu je neděle
3:34:29 (4)
+24:35
6:52:19
+24:56
 
Kožinová, Jana
 
Ryšavá, Magdalena
3.
Holky od Berounky
3:30:31 (2)
+20:37
7:08:01
+40:38
 
Vildmonová, Pavla
 
Svobodová, Jitka
4.
Pája s Efkou
3:39:36 (6)
+29:42
7:24:56
+57:33
 
Chaloupská, Pavlína
 
Přibylová, Eva
5.
Královny jsou narozené v listopadu
3:34:09 (3)
+24:15
7:32:45
+65:22
 
Kovářová, Anna
 
Šimůnková, Pavla
6.
Perníkové květinky
3:36:07 (5)
+26:13
7:39:06
+71:43
 
Mrskočová, Dana
 
švíglerová, Pavla
7.
Wild Cat
3:56:49 (7)
+46:55
7:54:20
+86:57
 
Čermáková, Renata
 
Procházková, Alexandra
8.
IVY
3:56:49 (7)
+46:55
7:54:22
+86:59
 
Kaplanová, Iva
 
Švecová, Iva
9.
Odložené Boženy
4:05:56 (9)
+56:02
8:06:52
+99:29
 
Papicová, Silvie
 
Pospíšilová, Štěpánka
10.
Luhanky
4:27:44 (12)
+77:50
8:38:11
+130:48
 
Vlažná, Mirka
 
Cahlová, Slávka
11.
MaPa
4:23:06 (11)
+73:12
8:45:18
+137:55
 
Svítilová, Pavla
 
Dlouhá, Marta
12.
Holky z Frenu
4:36:06 (14)
+86:12
8:46:01
+138:38
 
Hanzlová, Svatava
 
Rampírová, Klára
13.
Poupata z Jičína
4:22:37 (10)
+72:43
8:48:26
+141:03
 
Zalabová, Martina
 
Janků, Radka
14.
kangdjoktjo
4:35:22 (13)
+85:28
9:20:43
+173:20
 
Hájková, Věra
 
Setínková, Zuzana
15.
Furt Boženy
5:01:35 (16)
+111:41
9:40:07
+192:44
 
Krotilová, Magdaléna
 
Kujanová, Martina
16.
Jarušky svěřenkyně
4:43:38 (15)
+93:44
9:50:14
+202:51
 
Smith, Lucie
 
Wańková, Dita
17.
Zeny
5:08:53 (17)
+118:59
10:16:40
+229:17
 
Haľková, Jaroslava
 
Petýrková, Pavlína
18.
DOR JiNAK
5:28:50 (18)
+138:56
10:19:13
+231:50
 
Nová, Jana
 
Kopáčková, Alena
 
Konečně spolu a na pohodu
MP
 
Müllerová, Zorka
 
Myslivcová, Lenka
 
SOBice dare
MP
 
Kopecká, Jitka
 
Vránová, Helena
 
WITaj baby
MP
 
Krejčíková, Monika
 
Stackeová, Anna
HH20
(13 / 13)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Pipini
2:38:56 (2)
+3:12
4:55:36
 
Hubert, Waněk
 
Chaloupský, Jakub
2.
Ztráty a nálezy
2:35:44 (1)
5:06:42
+11:06
 
Mareček, Šimon
 
Brychta, Jiří
3.
Mládkovi Hoši
2:44:47 (3)
+9:03
5:11:55
+16:19
 
Karatsiolis, Kryštof
 
Thoř, Tomáš
4.
Trip nosem
3:08:44 (4)
+33:00
5:53:21
+57:45
 
Čech, Petr
 
Chvátil, Šimon
5.
DeToX
3:11:27 (5)
+35:43
6:06:44
+71:08
 
Synek, Petr
 
Matyáš, Štrégl
5.
Vagón ze San Piega
3:11:27 (5)
+35:43
6:06:44
+71:08
 
Paleček, Ondřej
 
Pipek, Ondřej
7.
Láhev pod stolem
3:33:11 (7)
+57:27
6:29:45
+94:09
 
Dostál, Jakub
 
Mühlbach, Aleš
8.
Potrati na trati
3:34:50 (8)
+59:06
7:11:00
+135:24
 
Vitebský, Lukáš
 
Šafka, Sebastian
9.
just hold my beer
3:35:11 (9)
+59:27
7:12:30
+136:54
 
Šauli, Filip
 
Bednaříková, Sára
10.
Medovník boys
4:15:18 (10)
+99:34
7:51:43
+176:07
 
Hojný, Jáchym
 
Siegl, Matyáš
11.
Lanďákovi Hošíci
4:25:04 (11)
+109:20
8:03:09
+187:33
 
Janda, Ondřej
 
Klaška, Martin
 
Reprezentácia dorastu SVK
DNS
 
Goldschmidt, Tobiáš
 
Jonáš, Adam
 
Tringorunners
DNS
 
Mayer, Šimon
 
Spěváček, Vojtěch
HD20
(6 / 6)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Morčata na útěku
4:22:30 (4)
+35:28
7:48:42
 
Zalaba, Tomáš
 
Veigertová, Gabriela
2.
BAREVNÝ
3:47:02 (1)
7:57:45
+9:03
 
Synek, Antonín
 
Dolejší, Kateřina
3.
Nedobrovolně a poprvé
3:47:09 (2)
+0:07
7:57:46
+9:04
 
Nedomlelová, Lucie
 
Růta, Matyáš
4.
Loupáci
4:16:02 (3)
+29:00
8:36:21
+47:39
 
Boková, Ivana
 
Novotný, Matěj
5.
Laxní přístup
4:41:45 (5)
+54:43
9:00:38
+71:56
 
Dostál, František
 
Bídová, Markéta
DD20
(15 / 15)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Já na to nevidím
2:51:54 (2)
+2:06
5:53:27
 
Koberová, Kateřina
 
Fejfarová, Terka
2.
Včelky MEDonosné
2:49:48 (1)
5:57:45
+4:18
 
Chrástová, Tereza
 
Karlová, Anna
3.
Mrzáčci z D18
3:17:53 (5)
+28:05
6:17:03
+23:36
 
Šklíbová, Veronika
 
Opálková, Martina
4.
Kytky z Jičína
3:28:21 (7)
+38:33
6:24:40
+31:13
 
Vejražková, Rozárka
 
Matějková, Barbora
5.
Markétka^2
3:12:53 (3)
+23:05
6:42:07
+48:40
 
Thořová, Markéta
 
Pavlíková, Markéta
6.
Vidíme do tebe jako do hladový kozy
3:16:12 (4)
+26:24
6:42:10
+48:43
 
Knížková, Šárka
 
Šklíbová, Michaela
7.
Sanguijuelas
3:18:44 (6)
+28:56
6:48:25
+54:58
 
Magdalena, Škáchová
 
Anna, Suchomelová
8.
Svačinu s sebou!
3:48:18 (9)
+58:30
7:07:36
+74:09
 
Holečková, Petra
 
Kroniková, Štěpánka
9.
Rajče je ovoce
3:36:07 (8)
+46:19
7:17:45
+84:18
 
Rýdlová, Adéla
 
Vitebská, Eliška
10.
Zbloudilé střel(k)y
3:58:55 (10)
+69:07
8:17:44
+144:17
 
Škorpíková, Barbora
 
Barnetová, Veronika
11.
Cucavý bonbónky
4:15:37 (13)
+85:49
8:25:14
+151:47
 
Bejvlová, Karolína
 
Šafková, Sofie
12.
Medovník girls
4:08:02 (12)
+78:14
8:36:37
+163:10
 
Foltýnová, Eva
 
Rückerová, Šárka
13.
Menší a nejmenší
4:01:00 (11)
+71:12
8:37:58
+164:31
 
Karbusová, Kateřina
 
Svobodová, Jana
 
Už jde do pláče
MP
 
Nevěřilová, Kateřina
 
Ressová, Tereza
 
ok kristiandsand
DNS
 
Budská, Anna
 
Rýdlová, Majda
P
(57 / 57)
Stage
Behind
Total Time
Total Behind
1.
Vebr team
2:09:38 (3)
+22:53
4:41:56
 
Koblížek, Kamil
 
Hájek, Jan
2.
Lautyho čičinky
2:29:58 (4)
+43:13
5:19:53
+37:57
 
Brožková, Lucie
 
Lauterbach, David
3.
Malej a Velkej
2:33:23 (7)
+46:38
5:24:23
+42:27
 
Tomášek, Tomáš
 
Silnoušek, Jiří
4.
SKIBIKECENTRUM.CZ team
2:31:10 (5)
+44:25
5:24:25
+42:29
 
Hruška, Petr
 
Mokrý, Jakub
5.
Spolu až za HROB
2:34:56 (8)
+48:11
5:36:06
+54:10
 
Synek, Antonín
 
Synková, Petra
6.
Zvěstovatelé myšlenky Bonbovy
2:58:02 (12)
+71:17
5:57:46
+75:50
 
Sova, František
 
Pešek, Martin
7.
Dvě Lemry
2:55:13 (9)
+68:28
6:12:45
+90:49
 
Jakubec, Aleš
 
Bechyňský, Matouš
8.
KunZam Jumpers
3:09:08 (18)
+82:23
6:16:42
+94:46
 
Lux, Zdeněk
 
Chládek, Josef
9.
Sourozenci
2:56:15 (11)
+69:30
6:17:08
+95:12
 
Janoušková, Lucie
 
Janoušek, Slávek
10.
Žíznivé střely
3:05:25 (15)
+78:40
6:23:17
+101:21
 
Skříček st., Jiří
 
Fejfárek, Tomáš
11.
Dnes běhy
3:08:50 (17)
+82:05
6:32:04
+110:08
 
Mališ, Ondřej
 
Syrový, Vít
12.
Lysohlávky
3:07:23 (16)
+80:38
6:32:24
+110:28
 
Vavřík, René
 
Vavřík, Tomáš
13.
Zebří Domeček
3:01:35 (14)
+74:50
6:38:26
+116:30
 
Frýba, Dominik
 
Foltýn, Tomáš
14.
Whatever
2:55:24 (10)
+68:39
6:41:23
+119:27
 
Janků, Anna
 
Zlámal, David
15.
Póvl
3:09:42 (19)
+82:57
6:48:50
+126:54
 
Roškotová, Lucie
 
Picek, Štěpán
16.
No run-No beer
3:15:51 (21)
+89:06
6:54:30
+132:34
 
Bernašek, Jiří
 
Kabátková, Zdenka
17.
Rumpál - kočičky
3:35:41 (24)
+108:56
6:55:30
+133:34
 
Tesařová, Marcela
 
Končáková, Klára
18.
Bráníci
3:15:27 (20)
+88:42
7:02:11
+140:15
 
Srbová, Libuše
 
Srb, Martin
19.
Pivo a Myslivec
3:01:16 (13)
+74:31
7:16:33
+154:37
 
Skříček, Jiří
 
Dušák, Petr
20.
Panďuláci
3:44:03 (25)
+117:18
8:18:17
+216:21
 
Pešek, Kamil
 
Pešková, Jana
21.
programátor +1
3:57:21 (26)
+130:36
8:32:06
+230:10
 
Kovář, Lukáš
 
Pilgr, Bohuslav
22.
Míša tým
4:13:13 (28)
+146:28
8:34:22
+232:26
 
Kohl, Jiří
 
Freyová, Michaela
23.
Walkovačka na směráka
3:23:54 (22)
+97:09
8:57:10
+255:14
 
Rýdel, Jiří
 
Náhlíková, Erika
24.
nevzpomínámesi
4:12:07 (27)
+145:22
8:57:13
+255:17
 
Müller, Libor
 
Klečková, Iva
25.
džim a jeho kluci
4:24:27 (30)
+157:42
9:58:24
+316:28
 
Bláha, Roman
 
Šima, Michal
26.
PQ59
4:24:27 (30)
+157:42
9:58:45
+316:49
 
Klečka, Quido
 
Hranoš, Petr
27.
Tatranka a Horalka
4:49:56 (35)
+183:11
9:59:07
+317:11
 
Taran, Tomáš
 
Janoušková, Iveta
 
Chcípáčci
MP
 
Mudráková, Eliška
 
Hubáčková, Dagmar
 
Stará a mladej
MP
 
Dolejší, Lenka
 
Kubec, Michal
 
Tro(t)llové z Krkonoš
MP
 
Viková, Vendula
 
Dubská, Tereza
 
Váleční veteráni
2:33:14 (6)
+46:29
2:33:14
 
Bechynský, Lukáš
 
Tandler, Roman
 
Otec a syn!!
MP
5:57:45
 
Antonowicz, Jerzy
 
Antonowicz, Jan
 
Neuspěchej to!
DNS
 
Božovský, Aleš
 
Juran, Jiří
 
Double Push
DNS
 
Puš, Roman
 
Pušová, Bára
 
Kameni nůžkmeni
1:46:45 (1)
1:46:45
 
Kavalír, Jáchym
 
Bymbas Bendák, Honza
 
VeKa a DeKa
1:55:20 (2)
+8:35
1:55:20
 
Kosová, Denisa
 
Král, Vojtěch
 
Křemílek a Vochomůrka
3:35:06 (23)
+108:21
3:35:06
 
Svobodová, Barbora
 
Krejčí, Lukáš
 
Svědci druhého dne
4:15:22 (29)
+148:37
4:15:22
 
Petráčková, Kristýna
 
Petráček, Aleš
 
Tublatanka 1
4:40:36 (32)
+173:51
4:40:36
 
Třešňák, Miloš
 
Třešňáková, Blanka
 
Tublatanka 2
4:40:37 (33)
+173:52
4:40:37
 
Pitrmuc, Jan
 
Pitrmucová, Šárka
 
Karma 2
4:40:40 (34)
+173:55
4:40:40
 
Karlová, Kateřina
 
Karel, Miloš
 
KočkaŽrout
5:07:11 (36)
+200:26
5:07:11
 
Klusák, Martin
 
Honzáková, Katka

Created by MeOS 3.5.916 (U2): 6. 11. 2018 0:12:22