Results – HROB2018 E1

2018-11-03
HH Time Behind
1. OOB TJ TURNOV 3:52:57
  Martin Luštický Pavel Hradec
2. OK99 Hradec Králové 4:00:43 +7:46
  Aleš Balcar Petr Losman
3. Hnus umírající 4:08:52 +15:55
  Daniel Pek Ladislav Semrád
4. Hodně budeš někde 4:16:31 +23:34
  Jakub Moravec Vojtěch Kettner
5. VyKing/EPO 4:18:15 +25:18
  Honza Císař Honza Obuškevič
6. Voľajaká hnačka 4:19:05 +26:08
  Martin Jonáš Kuba Veselý
7. Rotující kedluben 4:20:32 +27:35
  Myrek Kovář Jan Kauli Kolín
8. Don\'t eat&run 4:29:33 +36:36
  Václav Král Roman Horyna
9. IDKFA 4:36:24 +43:27
  Petr Matula Martin Kinc
10. Velkej a malej 4:39:04 +46:07
  Miroslav Seidl Jan Kotyk
11. Čelovky Lucifer / EPO 4:39:59 +47:02
  Petr Dvořák Tomáš Harom
12. Jenž Jsi 4:48:50 +55:53
  Jan Červák Lubomír Berka
13. SK VESKÁ 4:50:47 +57:50
  Adam Waněk Štěpán Mudrák
14. Znovu a lépe 4:55:49 +62:52
  Jan Gebrt Vojtěch Netuka
15. Valaši jak poleno 4:58:23 +65:26
  David Pustai Lukáš Hovorka
16. HSK Benecko 4:58:43 +65:46
  Matěj Kubina Karel Janata
17. #zaorgáč2 5:04:47 +71:50
  Matějíček Burda Marda Novotný
18. DoHROBu!!! 5:13:19 +80:22
  Daniel Novák Jan Němec
19. Choceň O-runners 5:18:55 +85:58
  Ondřej Pešek Michal Pátek
20. Tretra 5:23:05 +90:08
  Marek Valach Vítězslav Zajíc
21. Běhal v dešti 5:29:14 +96:17
  Martin Grünwald Patrik Plhoň
22. Valashi 5:30:54 +97:57
  Martin Sadílek Roman Měrka
23. OK Jilemnice 5:31:47 +98:50
  Matěj Hrouda Jonáš Gottstein
24. MOF 5:40:49 +107:52
  Zdeněk Šabatka Jan Panchártek
25. NEMÁME DNESKA SCHŮZKU ... ? 5:44:36 +111:39
  Michal ŠRUBAŘ Jan ZÁTKA
26. Ceckoun tým 5:45:39 +112:42
  Jiří Kočíb Marek Čeřovský
27. Šviháci lázeňští 5:47:33 +114:36
  Pavel Fišer Martin Pekárek
28. Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 5:49:15 +116:18
  Hynek Urban Dan Kratochvíl
29. Vichr z hor 5:52:01 +119:04
  Michal Kučera Matěj Švec
30. ToMiHo Vyndej 5:53:37 +120:40
  Jan Vlažný Václav Smékal
31. Spartani 5:53:38 +120:41
  Pavel Dubec Jan Boudny
32. Klucí z Pejru 6:11:23 +138:26
  Petr Koňák Matěj Hora
33. VIVOOstrava&PRUKAZYSTAVEB.CZ 6:13:48 +140:51
  MARTIN LANGER PETR KOSTKA
34. Štika a Drak eXtreme Team 6:14:33 +141:36
  Jan Fukátko Vladimír Ježek
35. Tu madre es tan gorda, que empeze a correr en su propia onda, cuando son los relevos. 6:17:00 +144:03
  Kryštof Panovec Jan Tachezy
36. 42 6:18:46 +145:49
  Petr Kopeček Ondřej Genco
37. Zdenoooo! 6:23:44 +150:47
  Michal Vašíček Milan Seitler
38. KČT AŠ 6:23:52 +150:55
  Filip Křížek Tomáš Redlich
39. M&M\'s ze Studánky 6:26:53 +153:56
  Roman Mašata Metoděj Mašata
40. K2 6:34:06 +161:09
  Alan Kott Petr Kubát
41. DJ team 6:42:05 +169:08
  Jan Čechlovský David Šklíba
42. No time to lose 6:42:23 +169:26
  Karel Tomeček Václav Cenker
43. Hrdinné bukvice 7:04:40 +191:43
  Daniel Hrdinka Michal Buk
44. BVT 7:13:25 +200:28
  Luděk Pilgr Jan Šimůnek
45. PeakMachine 7:17:11 +204:14
  Tomáš Bartaloš Matěj Plch
  Alpinisti MP
  Zdeněk Franc Jan Husa
  Dragana MP
  Tomáš Brabec Milan Knapec
  erdujuroca MP
  Pavel Kopecký Michal Černý
  Hrubý styl MP
  Tomáš Kučera Aleš Kalenský
  ORUN Running Team MP
  David Procházka Ondřej Kantor
  Polabská nížina míří do hor MP
  Lukáš Loudil Aleš Vokolek
  Vysoké školy Praha MP
  Michal Klánský Arnošt Klánský
  Plavoj DNF
  Jaroslav Plachý Petr Vojtík
  Hledači nejkratší hamiltonovské kružnice necestující obchodně DISQ
  František Kolovský
  Bolek a Anabolek DNS
  Matěj Mašata Petr Heráček
HD Time Behind
1. Valberec 3:16:28
  Weissová Zuzana Štryncl Pavel
2. Chrudim-Canmore TEAM 3:17:03 +0:35
  Jan Kopáček Jana Juračková
3. Vrchaři ze Sobětuch 3:20:37 +4:09
  Tomáš Matras Kateřina Matrasová
4. #zaorgáč 3:21:03 +4:35
  Matouš Fürst Anna Štičková
5. Na západ či na jih? 3:24:19 +7:51
  Lenka Mechlová Zdeněk Vošta
6. Krev, pot a Kozel 3:24:38 +8:10
  Pavel Klaška Alena Voborníková
7. Na svatební cestě 3:27:13 +10:45
  Tomáš Bořil Klára Bořilová
8. Bára a Dejvy 3:32:13 +15:45
  Barbora Chaloupská David Chaloupský
9. Rumpál cibula 3:33:16 +16:48
  Jakub Vlažný Daniela Botiková
10. SK Veská B 3:33:49 +17:21
  Tomáš Kos Klára Žaloudková
11. KAMvsSHK 3:41:07 +24:39
  Lukáš Kettner Karolína teplá
12. Trauntenberkova pomsta 3:42:45 +26:17
  Petr Kolek Jitka Jeřábková
13. Much to learn you still have 3:45:44 +29:16
  Matěj Škrabánek Tereza Čechová
14. Špunti 3:45:47 +29:19
  Anna Korobko Josef Zátka
15. OutdoorOutsiders 3:50:56 +34:28
  Jan Petr Simona Karochová
16. EC 283 Slovenská strela 4:05:00 +48:32
  Vanda Hošeková Matej Hraboš
17. Made in Prachov 4:08:59 +52:31
  Jakub Šmejc Anna Šmejcová
18. Šternberské hvězdy 4:09:09 +52:41
  Jan Skoupý Anna Górnicka-Antonowicz
19. Vlčí smečka 4:09:23 +52:55
  Martina Lédlová Petr Jurča
20. DOBruška, KUA! 4:11:23 +54:55
  Jan Fátor Anežka Pokorná
21. Vánek z hor 4:18:30 +62:02
  Kateřina Horáčková Michal Horáček
22. Buffalo 4:26:46 +70:18
  Tomáš Plíhal Kateřina Škarková
23. Cookies & Pancakes 4:30:01 +73:33
  Dan Dvořáček Pavlína Pecoldová
24. Nemáme rádi vodopády 4:31:23 +74:55
  Markéta Myslivcová Tomáš Myslivec
25. Gata y gato 4:38:16 +81:48
  Libuše Kafková Tomáš Kafka
26. B 4:47:28 +91:00
  Jakub Janata Lucie Horáčková
27. UH UH UH 20let 4:50:03 +93:35
  David Hanslian Iva Poláková
28. Nacht und Nebel 4:53:28 +97:00
  Vanda Králová Ondřej Střelba
29. Úzkoprsáci 5:02:49 +106:21
  Michal Hubáček Tereza Koderičová
30. KOB Dobruška JP 5:04:31 +108:03
  Martin Lžíčař Dita Štěpánová
31. Maradék Hulladék 5:09:10 +112:42
  Markéta Jirmanová Jakub Hájek
32. Káťa a Škubánek 5:14:31 +118:03
  David Krause Kateřina Jirková
33. VŠSK PedF UK 5:21:00 +124:32
  Anežka Přibylová Ivan Přibyl
34. Prestigio 5:23:18 +126:50
  Michaela Michlíčková Kryštof Bogar
35. Liška v noře 5:32:37 +136:09
  Kamila Knoblochová Ondřej Daněk
36. Ani HROB nás nerozdělí... teda snad 5:35:35 +139:07
  Markéta Nováková Lukáš Paukert
37. Kružítka 5:37:53 +141:25
  Marek Uhlíř Zuzana Milnerová
38. Kávy kus 5:53:20 +156:52
  Martin Vik Kateřina Matoušová
39. Tlusťoch a vyzáblina (KOB Dobruška) 5:56:25 +159:57
  Alena Peterová Jaroslav Zeman
40. Manoňáci 6:23:19 +186:51
  Kristýna Škrlová Jiří Vištejn
41. Zajíc a želva 6:41:17 +204:49
  Lubomír Jiřišta Klára Jiřištová
  Pro zážitek MP
  Jáchym Daněk Markéta Daňková
  Armáda ČR DNS
  Tomáš Leštínský zatím hledám...
  V+J DNS
  Jakub Řídel Veronika Řídelová
DD Time Behind
1. Modrobílá síla 3:32:27
  Dominika Plochová Bára Margoldová
2. Anče a hajná 3:57:33 +25:06
  Gabriela Šimůnková Anna Hermannová
3. Bílomodrá síla 4:02:22 +29:55
  Jana Ryantová Martina Bochenková
4. Káti na trati 4:32:46 +60:19
  Kateřina Zajícová Kateřina Šedivá
5. Bike Bike 4:41:30 +69:03
  Zuzana Procházková Zuzana Kohlová
6. Na výletě 4:49:59 +77:32
  Jana Gebauerová Eva Adamová
7. Lebenslangerschicksalsschatz! 4:50:35 +78:08
  Veronika Chaloupková Kateřina Chaloupková
8. Horské květinky 4:53:25 +80:58
  Zuzana Hendrychová Adriana Plotzerová
9. Corpora cavernosa 5:01:09 +88:42
  Eva Lepsikova Anna Zaveska
  Noname DNS
  Marta Vokurková Vendula Rafajová
HH40 Time Behind
1. Inov-8 klacky 2:53:02
  Ondřej Skripnik Radovan Čech
2. NISA tým 3:06:35 +13:33
  Ďuňďa Zuzánek Marek Šesták
3. Ironman a Superman 3:08:26 +15:24
  Jára Vítek Mára Prášil
4. Strakoničtí Dudáci 3:15:02 +22:00
  Václav Pelc Petr Dvořák
5. RIKSCHA-BFM TEAM 3:27:59 +34:57
  Michal Popieluch Petr Míl
6. KlokaníSRK 3:28:07 +35:05
  Ondřej Svoboda Jan Šklíba
7. Jé Loco moušn 3:36:17 +43:15
  Jindřich Kovář Ondřej Lisý
8. pootníci 3:43:12 +50:10
  Jarda Pudel Tom Václavek
9. Ročník 67 3:43:46 +50:44
  Petr Fencl Michal Kober
10. Pasivity Žamberk 3:59:55 +66:53
  Roman Moskva Ivan Belobrad
11. HáKoni 4:00:48 +67:46
  David Kopecký Honza Hálek
12. Dobří holubi se vracejí.... 4:05:20 +72:18
  Karel Pilař Jiří Hájek
13. Ma-Pa 4:06:06 +73:04
  Martin Bambousek Pavel Janda
14. BELVÁCI 4:13:32 +80:30
  Jan Václavek Jiří Belej
15. Sudoklopitníci 4:32:20 +99:18
  Jiří Chvátil Jan Rusín
16. VLI 4:32:41 +99:39
  Otto Severýn Ivo Raisr
17. DADGAD 4:39:23 +106:21
  Štěpán Hřivna Petr Nemšovský
18. Chachaři 4:50:32 +117:30
  Milan Svěchota Martin Svoboda
19. KUAKUO 4:56:21 +123:19
  Pavel Procházka Jiří Štancl
20. Vrabčáci 4:58:26 +125:24
  Jan Pucherna Roman Paclík
21. Partaci 5:00:06 +127:04
  Tomáš Zdráhal František Albert
22. HrDobci 5:09:24 +136:22
  Pavel Kučera Ondřej Španěl
23. Les Trois Juniors (mimo soutěž) 5:10:07 +137:05
  Tonda Duda Jan Vokurka
24. Zkusíme to 5:17:14 +144:12
  Tomáš Mayer Pavel Heimlich
25. Časy jsou zlé, Kamile 5:22:10 +149:08
  Kamil Müller Kamil Pipek
26. Dvě jitrnice 5:31:11 +158:09
  Luboš Bruner Jiří Würz
27. WeiVal 5:44:49 +171:47
  Jan Vališ Tomáš Weidlich
  Bergsjägarplutonen DNS
  David Zámečník Jan Šunka
HD40 Time Behind
1. Pošt\'ák s pomocníčkou 3:33:01
  Jens Leibiger Hanka Straube
2. Řepice 3 3:47:40 +14:39
  Pavel Samec Lucie Samcová
3. Spolužáci 3:49:03 +16:02
  Marcela Maťátková Martin Smolka
4. Nejsme tady na borůvkách 3:50:26 +17:25
  Jan Ptáček Olga Šimerková
5. Krokouši 3:54:43 +21:42
  Jakub Illner Daniela Illnerová
6. Žemlíci z Kunic 3:58:23 +25:22
  Tomáš Žemla Eva Žemlová
7. MGM 4:03:59 +30:58
  Vláďa Mezník Marcela Žáčková
8. Lokomotiva z Kamenice 4:08:24 +35:23
  Luboš Prošek Petra Škáchová
9. Upp og niður 4:16:33 +43:32
  Zdeněk Sokolář Dana Ježková
10. Vrchlabí 4:23:11 +50:10
  Jaroslav Farář Hana Kubů
11. Bratrstvo Žďárských vrchů 4:23:58 +50:57
  Zuzana Čechová Zdeněk Rajnošek
12. Z+P 4:28:43 +55:42
  Zuzana Henychová Petr Henych
13. Doplním později 4:29:59 +56:58
  Jana Škorpilová Petr Beier
14. čokaři 4:32:37 +59:36
  Jana Marková Martin Marek
15. KUA, to je kopec ! 4:38:30 +65:29
  Květa Brožková Tomáš Brožek
16. Historici 4:42:02 +69:01
  Michal Klapka Milada Klapková
17. Košířské šlapky 4:49:02 +76:01
  Libor Pavlík Klára Pavlíková
18. Mapkini Beroun 4:57:53 +84:52
  Jan Marek Alena Marková
19. Waldíci 5:02:31 +89:30
  Martin Waldhauser Irena Waldhauserová
20. Navždy spolu 5:12:50 +99:49
  Miloš Kamaryt Martina Kamarytová
21. Mlejn 5:14:55 +101:54
  Karolína Pochmanová Jan Pochman
22. Bludné balvany 5:15:07 +102:06
  Vladimír Hora Magda Horová
23. Procházka 5:30:29 +117:28
  Slavomír Svoboda Hana Svobodová
24. WITaj 5:56:54 +143:53
  Zbyněk Krejčík Jana Glabazňová
25. JITRO 6:03:32 +150:31
  Jitka Rykalová Robert Müller
26. Pecka OB Team 6:19:22 +166:21
  Pavel Vydra Iva Kábrtová
27. taťka s mamkou 6:41:05 +188:04
  Pavel Starý Petra Stará
  Napotřetí to vyjde DNS
  Gabriela Jakubcová Roman Šimek
DD40 Time Behind
1. RoPa z Ráje 3:17:29
  Romana Zabořilová Pavla Heřmánková
2. v sobotu je neděle 3:17:50 +0:21
  Jana Kožinová Magdalena Ryšavá
3. Holky od Berounky 3:37:30 +20:01
  Pavla Vildmonová Jitka Svobodová
4. Pája s Efkou 3:45:20 +27:51
  Pavlína Chaloupská Eva Přibylová
5. Wild Cat 3:57:31 +40:02
  Renata Čermáková Alexandra Procházková
6. IVY 3:57:33 +40:04
  Iva Kaplanová Iva Švecová
7. Královny jsou narozené v listopadu 3:58:36 +41:07
  Anna Kovářová Pavla Šimůnková
8. Odložené Boženy 4:00:56 +43:27
  Silvie Papicová Štěpánka Pospíšilová
9. Perníkové květinky 4:02:59 +45:30
  Dana Mrskočová Pavla švíglerová
10. Holky z Frenu 4:09:55 +52:26
  Svatava Hanzlová Klára Rampírová
11. Luhanky 4:10:27 +52:58
  Mirka Vlažná Slávka Cahlová
12. MaPa 4:22:12 +64:43
  Pavla Svítilová Marta Dlouhá
13. Poupata z Jičína 4:25:49 +68:20
  Martina Zalabová Radka Janků
14. Furt Boženy 4:38:32 +81:03
  Magdaléna Krotilová Martina Kujanová
15. kangdjoktjo 4:45:21 +87:52
  Věra Hájková Zuzana Setínková
16. DOR JiNAK 4:50:23 +92:54
  Jana Nová Alena Kopáčková
17. Jarušky svěřenkyně 5:06:36 +109:07
  Lucie Smith Dita Wańková
18. Zeny 5:07:47 +110:18
  Jaroslava Haľková Pavlína Petýrková
19. WITaj baby 6:41:41 +204:12
  Monika Krejčíková Anna Stackeová
  Konečně spolu a na pohodu MP
  Zorka Müllerová Lenka Myslivcová
  SOBice dare MP
  Jitka Kopecká Helena Vránová
  Karma DNS
  Kateřina Karlová Věra Malá
HH20 Time Behind
1. Pipini 2:16:40
  Waněk Hubert Jakub Chaloupský
2. Mládkovi Hoši 2:27:08 +10:28
  Kryštof Karatsiolis Tomáš Thoř
3. Ztráty a nálezy 2:30:58 +14:18
  Šimon Mareček Jiří Brychta
4. Trip nosem 2:44:37 +27:57
  Petr Čech Šimon Chvátil
5. DeToX 2:55:17 +38:37
  Petr Synek Štrégl Matyáš
5. Vagón ze San Piega 2:55:17 +38:37
  Ondřej Paleček Ondřej Pipek
7. Láhev pod stolem 2:56:34 +39:54
  Jakub Dostál Aleš Mühlbach
8. Potrati na trati 3:36:10 +79:30
  Lukáš Vitebský Sebastian Šafka
9. Medovník boys 3:36:25 +79:45
  Jáchym Hojný Matyáš Siegl
10. just hold my beer 3:37:19 +80:39
  Filip Šauli Sára Bednaříková
11. Lanďákovi Hošíci 3:38:05 +81:25
  Ondřej Janda Martin Klaška
  Reprezentácia dorastu SVK DNS
  Tobiáš Goldschmidt Adam Jonáš
  Tringorunners DNS
  Šimon Mayer Vojtěch Spěváček
HD20 Time Behind
1. Morčata na útěku 3:26:12
  Tomáš Zalaba Gabriela Veigertová
2. Nedobrovolně a poprvé 4:10:37 +44:25
  Lucie Nedomlelová Matyáš Růta
3. BAREVNÝ 4:10:43 +44:31
  Antonín Synek Kateřina Dolejší
4. Laxní přístup 4:18:53 +52:41
  František Dostál Markéta Bídová
5. Loupáci 4:20:19 +54:07
  Ivana Boková Matěj Novotný
6. Copak tuto je? 4:22:59 +56:47
  Dagmar Biersaková Adam Solomko
DD20 Time Behind
1. Kytky z Jičína 2:56:19
  Rozárka Vejražková Barbora Matějková
2. Mrzáčci z D18 2:59:10 +2:51
  Veronika Šklíbová Martina Opálková
3. Já na to nevidím 3:01:33 +5:14
  Kateřina Koberová Terka Fejfarová
4. Včelky MEDonosné 3:07:57 +11:38
  Tereza Chrástová Anna Karlová
5. Svačinu s sebou! 3:19:18 +22:59
  Petra Holečková Štěpánka Kroniková
6. Vidíme do tebe jako do hladový kozy 3:25:58 +29:39
  Šárka Knížková Michaela Šklíbová
7. Markétka^2 3:29:14 +32:55
  Markéta Thořová Markéta Pavlíková
8. Sanguijuelas 3:29:41 +33:22
  Škáchová Magdalena Suchomelová Anna
9. Rajče je ovoce 3:41:38 +45:19
  Adéla Rýdlová Eliška Vitebská
10. Cucavý bonbónky 4:09:37 +73:18
  Karolína Bejvlová Sofie Šafková
11. Zbloudilé střel(k)y 4:18:49 +82:30
  Barbora Škorpíková Veronika Barnetová
12. Už jde do pláče 4:23:46 +87:27
  Kateřina Nevěřilová Tereza Ressová
13. Medovník girls 4:28:35 +92:16
  Eva Foltýnová Šárka Rückerová
14. Menší a nejmenší 4:36:58 +100:39
  Kateřina Karbusová Jana Svobodová
  ok kristiandsand DNS
  Anna Budská Majda Rýdlová
P Time Behind
1. Spermium Ratitae 2:17:51
  Jakub Peterka Vojta Peterka
2. Vebr team 2:32:18 +14:27
  Kamil Koblížek Jan Hájek
3. Lautyho čičinky 2:49:55 +32:04
  Lucie Brožková David Lauterbach
4. Malej a Velkej 2:51:00 +33:09
  Tomáš Tomášek Jiří Silnoušek
5. SKIBIKECENTRUM.CZ team 2:53:15 +35:24
  Petr Hruška Jakub Mokrý
6. Zvěstovatelé myšlenky Bonbovy 2:59:44 +41:53
  František Sova Martin Pešek
7. Spolu až za HROB 3:01:10 +43:19
  Antonín Synek Petra Synková
8. Na Majera 3:06:17 +48:26
  Jana Petráňová Petra Snížková
9. KunZam Jumpers 3:07:34 +49:43
  Zdeněk Lux Josef Chládek
10. Melouni na sněhu 3:07:41 +49:50
  Lucie Charousková Vojtěch Heier
11. Ju a Hele 3:11:06 +53:15
  Juraj Opršal Helena Trčková
12. Potkali se ve Zlíně 3:13:04 +55:13
  Majda Hrnčířová Honza Porkert
13. Dvě Lemry 3:17:32 +59:41
  Aleš Jakubec Matouš Bechyňský
14. Žíznivé střely 3:17:52 +60:01
  Jiří Skříček st. Tomáš Fejfárek
15. Rumpál - kočičky 3:19:49 +61:58
  Marcela Tesařová Klára Končáková
16. Šťastní běžci 3:20:06 +62:15
  Michal Kuzmiak Ema Šťastná
17. Sourozenci 3:20:53 +63:02
  Lucie Janoušková Slávek Janoušek
18. Dnes běhy 3:23:14 +65:23
  Ondřej Mališ Vít Syrový
19. Lysohlávky 3:25:01 +67:10
  René Vavřík Tomáš Vavřík
20. Otec a syn!! 3:27:58 +70:07
  Jerzy Antonowicz Jan Antonowicz
21. 2H 3:28:26 +70:35
  Karolina Houžvičková Jindřich Houžvička
22. Zebří Domeček 3:36:51 +79:00
  Dominik Frýba Tomáš Foltýn
23. Kavky 3:38:11 +80:20
  Dana Kavkova Jiri Kavka
24. No run-No beer 3:38:39 +80:48
  Jiří Bernašek Zdenka Kabátková
25. Póvl 3:39:08 +81:17
  Lucie Roškotová Štěpán Picek
26. Whatever 3:45:59 +88:08
  Anna Janků David Zlámal
27. tatranky 3:46:39 +88:48
  Romana Posseltová Tereza Posseltová
28. Bráníci 3:46:44 +88:53
  Libuše Srbová Martin Srb
29. Stará a mladej 3:54:07 +96:16
  Lenka Dolejší Michal Kubec
30. cvrček a prcek 4:03:28 +105:37
  Petra Matoušová Vojtěch Matouš
31. Pivo a Myslivec 4:15:17 +117:26
  Jiří Skříček Petr Dušák
32. Míša tým 4:21:09 +123:18
  Jiří Kohl Michaela Freyová
33. Chcípáčci 4:33:55 +136:04
  Eliška Mudráková Dagmar Hubáčková
34. Panďuláci 4:34:14 +136:23
  Kamil Pešek Jana Pešková
35. programátor +1 4:34:45 +136:54
  Lukáš Kovář Bohuslav Pilgr
36. nevzpomínámesi 4:45:06 +147:15
  Libor Müller Iva Klečková
37. 2 čuníci 4:56:38 +158:47
  Lucie Vítková Ondřej Kořistka
38. Tatranka a Horalka 5:09:11 +171:20
  Tomáš Taran Iveta Janoušková
39. Hrobaři 5:09:50 +171:59
  Mojmír Zemánek Miloš Gerstner
40. Walkovačka na směráka 5:33:16 +195:25
  Jiří Rýdel Erika Náhlíková
41. džim a jeho kluci 5:33:57 +196:06
  Roman Bláha Michal Šima
42. PQ59 5:34:18 +196:27
  Quido Klečka Petr Hranoš
43. vambíci 5:42:44 +204:53
  Zdenka Ferbasová Filip Vambera
44. Fortýni 6:53:29 +275:38
  Magdalena Čtrnáctová Jiří Čtrnáct
  Jeleni MP
  Martin Štička Eva Štičková
  Neuspěchej to! MP
  Aleš Božovský Jiří Juran
  Tro(t)llové z Krkonoš MP
  Vendula Viková Tereza Dubská
  Váleční veteráni MP
  Lukáš Bechynský Roman Tandler

Created by MeOS 3.5.916 (U2): 5. 11. 2018 21:47:10